Požadavky na vystoupení

Pro UV-LED show

Vystoupení UV show, které se hodí na "desátou" nebo jako půlnoční překvapení všech večírků, plesů a oslav. Probíhá za úplné tmy v celém sále, a tak diváci do poslední chvíle netuší, co se bude dít. Představení trvá cca 10 min. a během něj se na scéně vystřídá mnoho synchronizovaných triků s řetězy a holemi vyrobenými speciálně jen pro toto vystoupení. Novinkou je používání LED technologie, která dodává celému vystoupení na exkluzivitě.

Požadavky UV show: prostor o velikosti min. 6m délky x 7m šířky a 4m na výšku. Napájení 230V a zhasnutí sálů a pódia.

Pro UV-LED show Je třeba opravdu úplná tma, jinak nelze vystoupení provést!!

Pro Fire show

Vystoupení Fire show se provádí pouze v exteriérech a hodí se na firemní večírky, rodinné i jiné oslavy, festivaly, dětské tábory atd. Samotné vystoupení trvá cca 11 minut a v jeho průběhu se prolíná mnoho ohňových efektů. V průběhu vystoupení diváci uvidí dovednosti se zapálenými holemi nebo provazy, fakýřinu reprezentovanou polykáním ohně a opalováním těla, a v neposlední řadě skupinové i individuální plivání ohně. Od roku 2009 je vystoupení obohaceno pyrotechnickými efekty a točení s prskajícími sparklery. Z důvodu náročnosti fire show vystoupení není možno vystupovat v uzavřených prostorech nebo interiérech.


Požadavky vystoupení: minimální prostor o velikosti 10 x 8 metrů, dostatečně ohraničený prostor organizátory aby nedošlo k ohrožení diváků otevřeným ohněm, zajištěné dostatečné ozvučení venkovního prostoru.

Při nesplnění těchto požadavků skupina nenese zodpovědnost za výsledný dojem z vystoupení.