Informace o skupině Spiritus Dracus

Skupina Spiritus Dracus se věnuje fire show již od roku 2004. Na začátku skupiny byl počet menší, pouze 3, ale v dalších letech se rozrostl až na pět fire menů:). Ohnivé show tak dostaly jiný rozměr co do stylu, tak i do inovací. Náčiní pro fire show je vlastní výroby, což dává ohňivým vystoupením originání a jedinečný vzhled. Všechny tyto náhody, invace a večery u vodní dýmky pak dali vzniku UV show. Požadavků vystoupení na maturitní plesy bylo stále více a fire show není možné v uzavřeném prostoru provést. Jeden důvod je bezpečnost, ale hlavně po fire show zůstane spousty kouře a nečistot-viz. foto sparklery:) Kdo již viděl naší ohnivou show tak ví o co jde:) 

UV show je tedy jednoznačně doménou pro plesy a uzavřené prostory. Pravdou je, že je UV vysoupení limitováno pouze dokonalou tmou. Kdo může zajistit "dokonalou" tmu, má z UV vystoupení opravdu jedinečný zážitek. V posledních letech jsme navíc rozšířili i o LED show a tak je dojem vystoupení jistě jedinečný.

 

individuální přístup

Přání zákazníka je pro nás vždy důležité a tak jej plníme beze zbytku. Tajná fire show a i UV show pro kamarády či překvapení pro novomanžele, nebo půlnoční překvapení, tak není vyjímkou.